Product Manager
TROPICAL to wiodąca marka w branży zoologicznej w Polsce i na świecie. Od ponad 40 lat TROPICAL z pasją wytwarza produkty najwyższej jakości. Ugruntowana pozycja firmy i wieloletnie doświadcze- nie przekładają się na ciągłą ekspansję firmy. Obecnie produkty TROPICAL dostępne są już w ponad 75 krajach na wszystkich kontynentach. W szerokiej ofercie firmy znajduje się aż pięć marek dedyko- wanych różnym segmentom: Tropical (produkty akwarystyczne, terrarystyczne i dla ryb w oczkach wodnych), Tropifit (produkty dla gryzoni, małych ssaków i ptaków), TropiDog (karmy dla psów), TropiCat (karmy dla kotów) i Bi Florin (produkty do pielęgnacji roślin ozdobnych).
Aktualnie Tropical poszukuje osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Chorzów, Polska
Opis stanowiska:
Tworzenie produktów i strategii ich rozwoju Zbieranie informacji o klientach i ich potrzebach Generowanie pomysłów na nowe produkty
Przygotowywanie analiz o sytuacji rynkowej i trendach na rynku
Wprowadzanie nowych produktów, udoskonalanie i modyfikowanie istniejących
Przygotowywanie planów sprzedażowych (w tym pozycjonowanie cen), kontrolowaniem pozycji konkurentów na rynku i proaktywne reagowanie na zmiany rynkowe

Wymagania:
Doświadczenie w zakresie żywienia zwierząt domowych
Wykształcenie wyższe – preferowane kierunkowe o profilu zootechnik
Umiejętność zarządzania cyklami sprzedaży i cyklami życia produktów
Doświadczenia w tworzeniu materiałów szkoleniowych i marketingowych
Zaangażowanie, kreatywność, samodzielność
Gruntowa wiedza z obsługi komputera
Znajomość języka angielskiego ( min. poziom B2)
Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Pracę z rozpoznawalnymi markami branży zoologicznej
Możliwość wdrażania własnych pomysłów
Pracę w firmie o niezachwianej pozycji na rynku
Dofinansowanie do wczasów z Z.F.Ś.S.
Dofinansowanie do kolonii dzieci z Z.F.Ś.S.
Wycieczkę integracyjna

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@tropical.pl
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133 z 1997 r., poz. 883)”.
Odpowiadamy tylko na wybrane oferty.
Marki Tropical
Top