Marki Tropical
Technik utrzymania obiektów
Miejsce pracy: Chorzów, woj. śląskie
Opis stanowiska:
Technik utrzymania obiektu jest osobą odpowiedzialną za sprawowanie technicznego
nadzoru nad szeregiem maszyn i urządzeń znajdujących się w obiektach o użytkowym
charakterze: przedsiębiorstwach, gmachach użyteczności publicznej, etc.
Do zadań technika należy bieżące monitorowanie stanu technicznego urządzeń technicznych
i elementów wyposażenia obiektu, przeprowadzanie regularnych napraw i prac konserwacyjnych.
W przypadku obiektów o dużej powierzchni, technik dysponuje przeważnie zespołem
pracowników-wykonawców, których prace nadzoruje i koordynuje. Na osobie zatrudnionej
w tym charakterze spoczywa odpowiedzialność za ciągłość funkcjonowania obiektu zgodnie
z jego przeznaczeniem oraz bezpieczeństwo osób przebywających na jego terenie.
Wymagania:
Wykształcenie min. średnie techniczne
Minimum dwuletnie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
Uprawnienia SEP G1 (G2 i G3 – mile widziane)
Ponadprzeciętne zdolności manualne
Obszerną wiedzę z pogranicza wielu dziedzin technicznych
Czynne prawo jazdy kat. B
Umiejętność rozwiązywania problemów, oceny, planowania i organizacji pracy
Dyspozycyjność
Oferujemy:
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej i systematycznie rozwijającej się firmie,
posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku
Atrakcyjne warunki pracy
Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego (szkolenia)
Dofinansowanie wypoczynku pracownika i dzieci z Z.F.Ś.S.
Wycieczka firmowa z Z.F.Ś.S.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@tropical.pl
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych
dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133 z 1997 r., poz. 883)”.
Odpowiadamy tylko na wybrane oferty.
Top