Marki Tropical
TROPICAL to wiodąca marka w branży zoologicznej w Polsce i na świecie. Od ponad 40 lat TROPICAL
z pasją wytwarza produkty najwyższej jakości. Ugruntowana pozycja firmy i wieloletnie doświadczenie
przekładają się na ciągłą ekspansję firmy. Obecnie produkty TROPICAL dostępne są już w ponad
75 krajach na wszystkich kontynentach. W szerokiej ofercie firmy znajduje się aż pięć marek dedykowanych
różnym segmentom: Tropical (produkty akwarystyczne, terrarystyczne i dla ryb w oczkach
wodnych), Tropifit (produkty dla gryzoni, małych ssaków i ptaków), TropiDog (karmy dla psów),
TropiCat (karmy dla kotów) i Bi Florin (produkty do pielęgnacji roślin ozdobnych).
Specjalista ds. żywienia zwierząt
Miejsce pracy: Chorzów
Opis stanowiska:
Udział w tworzeniu nowych produktów dla zwierząt domowych (psy, koty, ryby ozdobne,
ptaki ozdobne, małe ssaki itp.)
Bilansowanie dawek żywieniowych dla zwierząt domowych
Doradztwo w zakresie żywienia
Prowadzenie szkoleń dla pracowników i klientów
Wymagania:
Doświadczenie w branży zoologicznej w zakresie żywienia zwierząt domowych
Wykształcenie kierunkowe: zootechnika, weterynaria, biologia lub dziedziny pokrewne
Dobra znajomość obsługi komputera oraz podstawowych programów pakietu Office
Prawo jazdy kat. B
Znajomość języka angielskiego
Mile widziana znajomość programów do kalkulacji i bilansowania dawek pokarmowych
Mile widziana znajomość prawa paszowego
Oferujemy:
Dużą samodzielność w ramach powierzonych obowiązków,
Interesującą pracę w młodym, dynamicznym zespole, w międzynarodowym środowisku
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej i systematycznie rozwijającej się firmie,
posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku
Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego (szkolenia)
Kompleksowe szkolenia produktowe
Dofinansowanie wypoczynku pracownika i dzieci z Z.F.Ś.S.
Wycieczka firmowa z Z.F.Ś.S.
Prosimy o dopisanie klauzuli ,, Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych ( Dz.U. nr 133 z 1997 r., poz. 883)”.
Odpowiadamy tylko na wybrane oferty.
Top