Marki Tropical
Handlowiec / Specjalista ds. sprzedaży zagranicznej
Miejsce pracy: Chorzów, woj. śląskie
Opis stanowiska:
Pozyskiwanie nowych Klientów zagranicznych oraz budowanie długotrwałych relacji
handlowych i ich kompleksowa obsługa
Obsługa bieżących Kontrahentów zagranicznych Firmy
Realizacja planów sprzedażowych
Bieżące monitorowanie sytuacji w branży na rynkach zagranicznych
Przygotowywanie ofert handlowych, negocjowanie warunków współpracy
Wyjazdy służbowe i reprezentowanie firmy na targach międzynarodowych
Wymagania:
Biegła znajomość języka hiszpańskiego i angielskiego (warunek konieczny)
Doświadczenie na samodzielnym stanowisku ds. sprzedaży
Samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę
Umiejętność rozwiązywania problemów i szybkiego reagowania na potrzeby klienta
Komunikatywność, operatywność i determinacja w osiąganiu wyników
Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej
Prawo jazdy kat. B
Gotowość do podróży służbowych
Oferujemy:
Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
Narzędzia pracy
Atrakcyjne warunki zatrudnienia
Szkolenia produktowe i sprzedażowe
Stabilne zatrudnienie wraz z pełnym zakresem świadczeń
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@tropical.pl
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych
dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133 z 1997 r., poz. 883)”.
Odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

Top